Combi Kaapse waterlelie en Gele Plomp in mand, per 4 stuks

    Levertijd:2 - 3 werkdagen
  • Beschrijving
  • Meer

2 manden Kaapse waterlelie + 2 manden Gele Plomp

Kaapse waterlelie en Gele Plomp in mand
Kant en klaar, direct in de vijver te plaatsen

Wat ontvang je

Je ontvangt twee manden Kaapse waterlelies (Aponogeton distachyos) en twee manden met Gele Plomp (Nuphar luteum), per stuk opgepot in een mand en volledig kant en klaar voor directe plaatsing in de vijver.
De planten worden zorgvuldig verpakt en thuisbezorgd in een stevige doos.

Deze combinatie zorgt het hele jaar door voor afwisseling in bloei en blad. De Kaapse waterlelie bloeit vanaf het najaar tot in het voorjaar en brengt juist in de koudere maanden leven en sierwaarde in de vijver. De Gele Plomp vult dit aan met grote, decoratieve bladeren en opvallende gele bloemen in het groeiseizoen.

Beide soorten zorgen voor natuurlijke schaduw op het wateroppervlak en helpen daarmee algengroei te beperken en het vijvermilieu stabiel te houden. Door de combinatie van bladstructuur en bloeiperiodes ontstaat een natuurlijk en evenwichtig geheel.

Geschikt voor plaatsing op ca. 80–100 cm diepte en zeer geschikt voor middelgrote tot grotere vijvers waar een natuurlijke uitstraling gewenst is.

De Kaapse Waterlelie bloeit van oktober tot mei met bloemen die naar vanille geuren.Gele plomp is een mooi bloeiende inheemste plant uit de waterlelie familie. Per soort 2 stuks kant en klaar in mand om zo in de vijver te zetten.Waterlelies, plantdiepte en andere informatie